درباره ما

با تیمی مجرب همراه شما هستیم.


سابقه‌ی عملکرد پایه‌گذاران شرکت کارگزاری امین‌سهم به سال ۱۳۵۷ باز می‌گردد، زمانی که مرحوم اکبر زرگانی‌نژاد فعالیت خود را به عنوان کارشناس در سازمان کارگزاران بورس و اوراق بهادار تهران آغاز نمود.
از سال ۱۳۶۸ و بنا به الزام نهاد ناظر، در قالب کارگزار شخص حقیقی به فعالیت خود ادامه دادند تا اینکه با الزامات جدید بازار سرمایه، شخصیت حقوقی سهامی خاص و با نام شرکت کارگزاری امین‌سهم در سال ۱۳۸۳ به شماره ثبت۲۳۳۴۶۸۷ متولد شد.

هدف ما ایجاد اطمینان برای حفظ سرمایه‌ شماست


در بسیاری از کشورهای دنیا بورس یک گزینه‌ی رایج برای سرمایه‌گذاری است. اما بازار بورس در کشور ما هنوز راه شناخته شده‌ای نیست. شاید هنوز این سوال ذهنی اکثر مردم باشد که بورس چیست؟ آکادمی بورس امین‏‌سهم، با ارائه خدمات تخصصی و برگزاری انواع دوره‌‏های آموزشی به صورت حضوری و مجازی به علاقه‌‏مندان به سرمایه‏‌گذاری در بورس کمک می‏کند تا بتوانند بعد از کسب آموزش‌‏ها و مهارت‏‌های لازم به صورت مستقیم در بورس سرمایه‌‏گذاری نمایند. در این آکادمی تلاش می‏شود تا تمامی دوره‏‌ها‌ی مورد نیاز بازار سرمایه در سطح مبتدی و پیشرفته و با همکاری بهترین اساتید بازار، برگزار گردد تا از این طریق، تمامی دانش‏‌پذیران عزیز بتوانند با دانش کافی سرمایه‏‌گذاری ایمن همراه با سودی قابل قبول را تجربه نمایند. در حال حاضر آکادمی بورس امین سهم بیش از 65.000 مشتری دارد که این تعداد با توجه به طرح‏‌های توسعه شرکت به صورت فزآینده‏ای رو به افزایش می‏باشد. در این آکادمی تلاش بر این است تا با ارائه بهترین و کامل‏ترین خدمات، به تمامی نیازهای آموزشی دانش‏‌پذیران پاسخ داده شود و رضایت کامل مشتریان عزیز فراهم گردد.