قوانین و مقررات

مشتری گرامی، امین تریدر به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند افتتاح حساب بورسی و ارائه ی خدمات غیرحضوری کارگزاری امین سهم طراحی شده است . به کمک این سامانه و بعد از پرکردن اطلاعات مورد نیاز، شما میتوانید در یک مراجعه کوتاه جهت احراز هویت حساب کاربری خود را افتتاح نماید. رعایت قواعد و مقررات زیر به شما کمک خواهد کرد تا مراحل تکمیل و افتتاح حساب و استفاده از سامانه را بدون نقص پیش ببرید.
• ورود به بخش افتتاح حساب در سایت امین تریدر
• وارد کردن شماره همراه و دریافت کد تائید از طریق پیامک
• تکمیل اطلاعات اولیه ثبت نام ( کد ملی، نام، نام خانوادگی و رمز عبور )
پس از تکمیل ثبت نام اولیه و ایجاد حساب با ورود به سامانه ، می بایست اطلاعات فردی، اطلاعات تماس، اطلاعت بانکی و اطلاعات شغلی خود را تکمیل نماید.
اطمینان حاصل نمایید نام فرد دیگری در بالای صفحه نمایش داده نشود، در صورت مشاهده با کلیک به روی نام کاربر از صفحه خارج شود و حساب جدید خود را ایجاد نمایید.
اطلاعات خواسته شده باید بر اساس اطلاعات مندرج در مدارک هویتی رسمی ( شناسنامه و کارت ملی ) و به صورت کامل پر کنید.
در خصوص شناسنامههای جدید که فاقد شماره شناسنامه هستند، کد ملی را به جای شماره شناسنامه درج کنید.
در صحت تلفن همراه و ایمیل وارد شده دقت نمایید زیرا کانال های اصلی اطلاع رسانی امین تریدر میباشند.
در خصوص اطلاعات بانکی توجه داشته باشید که حساب اعلام شده حتما به نام خود شما باشد. در صورت مغایرت نام، انتقال وجه به حساب شما مقدور نخواهد بود.
بعد از تکمیل اطلاعات هر بخش دکمه ثبت و مرحله بعد را بزنید.
شما در هر مرحله از ثبت نام میتوانید با زدن دکمه مرحله قبلی ، اطلاعات قبلی را ویرایش نمایید.
فیلدهای ستاره دار (*) حتما باید توسط متقاضی پر شوند.
دقت نمایید در هر بخش از ثبت نام، گزینه هایی وجود دارد که انتخابی است و چنانچه شما گزینه مورد نظر را انتخاب نکنید اطلاعات خواسته شده تکمیل نخواهد شد. ( مثل نام شهر، محل صدور شناسنامه، نام بانک و ...) بعد از تایپ چند حرف از کلمه مورد نظر در این بخش، نام مورد نظر ظاهر میشود..
پس از تکمیل ثبت نام در امین تریدر لازم است با مراجعه به سایت https://profilesejam.csdiran.com در سامانه سجام ثبت نام خود را تکمیل نمایید، و کد ۱۰ رقمی تائید ثبت نام را از طریق پیامک دریافت نمایید.
بر اساس اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، کلیه ی سرمایه گذاران فعال در بازار سرمایه کشور، مکلفند ضمن مراجعه به سامانه سجام و تکمیل پرسشنامه، نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند.
پس از انجام مراحل فوق همراه با مدارک زیر به یکی از شعب کارگزاری امین سهم مراجعه نمایید:
• اصل شناسنامه
• اصل کارت ملی جدید (کارت ملی قدیمی همراه با گواهی تعویض کارت ملی قابل قبول است)
• مدرک تحصیلی دیپلم و دیپلم به بالا
• کد 10 رقمی دریافت شده از سامانه سجام بوسیله پیامک